Parafia London - South Kensington

Enable JavaScript to view protected content.https://parafia-kensington.uk
Duszpasterz
  • ks. prob. Bartosz Rajewski
Wydarzenia
WIELKANOC - Parafia św. Wojciecha

1. WIELKANOC - PROGRAM 2019 Zapraszamy do wspólnego świętowania Zmartwychwstania Chrystusa w jednym z najpiękniejszych kościołów Londynu.

18/04/2019 19:30 Brompton Road, London, SW7 2RP

ODPUST KU CZCI ŚW. WOJCIECHA

ODPUST KU CZCI ŚW. WOJCIECHA - HOMILIA O. LUDWIKA WIŚNIEWSKIEGO Trzeci w historii naszej parafii odpust ku czci św. Wojciecha będziemy obchodzili w Niedzielę Miłosierdzia – 28 kwietnia. Uroczystej Sumie Odpustowej będzie przewodniczył o. Ludwik Wiśniewski, który w bardzo mocnej przemowie podczas Mszy pogrzebowej prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza mówił: „Nie będziemy dłużej obojętni na panoszącą się truciznę nienawiści na ulicach, w mediach, w internecie, w szkołach, w parlamencie, a także w Kościele”. Po jego słowach ludzie w kościele wstali i zaczęli bić brawo. Po Mszy św. odpustowej (g. 18.30) odbędzie się kolejna „Wielka kolacja parafialna”. Każdy jest zaproszony. Każdy też jest proszony o przygotowanie jakiegoś specjału kulinarnego – wszelkie ciasta, sałatki, bigosy i inne delicje mile widziane.

28/04/2019 18:30 Little Brompton Oratory Brompton Road, London, SW7 2RP

Koncert akustyczny - premiera płyty Marceliny

LONDYŃSKA PREMIERA NAJNOWSZEJ PŁYTY MARCELINY - KONCERT AKUSTYCZNY https://www.youtube.com/watch?v=WOr1L4TmDRw https://www.youtube.com/watch?v=_mkWNVn3wf4 https://www.youtube.com/watch?v=JsXQoNvwniI

12/05/2019 20:00 Little Brompton Oratory Brompton Road, London, SW7 2RP