Wzrastanie - miesięcznik dla młodych katolików

Szczęść Boże!

Jutro rozpoczynamy maj, miesiąc, na który papież Franciszek daje nam, Polakom, konkretne zadanie: „Pozostając w domach z powodu pandemii, wykorzystajmy ten czas do odkrycia na nowo piękna modlitwy różańcowej i tradycji nabożeństw majowych. Z rodziną bądź indywidualnie, wpatrujcie się w każdej chwili w oblicze Chrystusa i w serce Maryi. Niech Jej matczyne orędownictwo pomoże wam przetrwać czas tej szczególnej próby”.

Chcemy nie tylko zachęcić Was do gorliwej modlitwy, ale też pomóc Wam dobrze przeżyć ten miesiąc. Udostępniamy dziennik duchowy na maj. Nie jest to jednak zwykły notatnik, bo także pomoc w przygotowaniu się do spowiedzi świętej albo też, w obecnej sytuacji, do wzbudzenia w sobie żalu doskonałego. Na każdy dzień przewidziane są również Ewangelia, krótkie rozważanie, miejsce na własne notatki. Do pobrania tutaj:
https://bit.ly/3aSWzDE

Jesteśmy wydawnictwem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Pragniemy dotrzeć z naszą działalnością do Polaków na całym świecie. Drodzy księża, przesyłamy Wam nie tylko „Wzrastaj ze Słowem”, czyli wspomniany dziennik duchowy, ale także dostęp do miesięcznika, który wydajemy z myślą o młodych katolikach – „Wzrastanie”. Poprzednie numery udostępnione są za darmo, aktualny można zakupić w formie e-wydania:
https://bit.ly/3b4ZWZm